Газар хэлтсийн дарга нар

Овог, нэр

Газар, хэлтэс

Албан тушаал

Өрөөний дугаар

Өрөөний утасны дугаар

Цахим шуудан

1

Э.Эрхэмбаяр

Захиргаа удирдлагын газар

Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

212a

51-261703

Erkhembayar@frc.mn

2

Б.Нансалмаа

Санхүү хөрөнгө оруулалтын алба

Албаны дарга, ерөнхий нягтлан бодогч

204

51-263665

Nansalmaa@frc.mn

3

С.Цэрэндаш

Үнэт цаасны газар

Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

305

51-261824

Tserendash@frc.mn

4

З.Батболд

Даатгалын газар

Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

206

51-261672

Batbold@frc.mn

5

Б.Итгэлсүрэн

Банк бус санхүүгийн байгууллагын газар

Газрын дарга

311

51-261771

Itgelsuren@frc.mn

6

Ц.Алтантуул

Хадгаламж зээлийн хоршооны газар

Газрын дарга

Жи-мобайлын байр 307

51-262605

Altantuul@frc.mn

7 Б.Долгорсүрэн Хяналт шалгалт зохицуулалтын газар Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч 210 51-261865 Dolgorsuren@gmail.com

8

Н.Оюунчимэг

Зах зээлийн судалгаа, хөгжлийн газар

Газрын дарга

407

51-262603

Oyunchimeg@frc.mn

9

Н.Энхтуяа

Үл хөдлөх хөрөнгө зуучлал, Үнэт эдлэлийн зохицуулалтын газар

Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Жи-мобайлын байр 201

51-262604

Enkhtuya@frc.mn

10

В.Энхбаатар

Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагааны газар

Газрын дарга

406

51-261274

Enkhbaatar@frc.mn

11 М.Өлзийбат Санхүүгийн боловсрол, сургалтын алба Албаны дарга 301 51-261611 Ulziibat@frc.mn

12

А.Авир

Компанийн засаглал, комлайнсын хэлтэс

Газрын дарга

306

51-262601

Avir@frc.mn

13

Ж.Мядагноров

Хууль, эрх зүйн хэлтэс

Ахлах референт

213

51-261964

Myagdagnorov@frc.mn

14

А.Тамир

Мэдээллийн технологийн хэлтэс

Даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

212

51-263425

Tamir_a@frc.mn

15

Н.Соёлмаа

Дотоод аудитын хэлтэс

Дарга

404

51-261662

Soyolmaa_n@frc.mn

>